Apap для дітей форте


Код: 17264462020
608 грн
Ціна вказана з доставкою в Україну
Товар є в наявності
ЯК ЕКОНОМИТИ НА ДОСТАВКЕ?
Замовляйте велику кількість товарів у цього продавця
Інформація
  • Час доставки: 7-10 днів
  • Стан товару: новий
  • Доступна кількість: 95

Просматривая «APAP для детей сильной», вы можете быть уверены, что данный товар из каталога «[rubrica_name]» будет доставлен из Польши и проверен на целостность. В цене товара, указанной на сайте, учтена доставка из Польши. Внимание!!! Товары для Евросоюза, согласно законодательству стран Евросоюза, могут отличаться упаковкой или наполнением.

apap для дітей Forte Fire Pain Raspberry Aravor 85 мл

ean: 5909991452063

APAP Forte для дітей - препарат для дітей у вигляді пероральної суспензії з малиновим парацетамолом, який має знеболюючу та жарознижуючу. жарознижу.

препарат використовується для лікування болю з низькою та помірною тяжкістю. грип або застуда

  • Біль, пов’язаний з отитним середовищем
  • Зубного болю, болісного прорізування зубів
  • Менструального болю
  • М'язові та кісткові болі вірусної діареї
  • Біль після усунення дитячих копійок
  • :

    1 мл активні: 40 мг парацетамол

  • допоміжні речовини: одноодинна лицева кислота, цитрат натрію, сахароза, метил парагідроксибензоат (e 218), пропіл parahydroxybenzoase (e 216), xanmitumthiumthumthumthumthomumthumthumthomosesan (e 216), xanmitumthumthumthumthumthomumthumumthumtomumthumthomumumthomoysanes (e 216). Вода, апельсиновий аромат [природні аромати, штучні аромати, етанол, бутилгідроксианізол (E 320)]
  • вказівки:

    apap forte використовується для короткого терміну, симптоматичного лікування болю з низькою та помірною інтенсивністю та/або лихоманкою.

    підходить для немовлят від народження. У дітей до 3 місяців препарат застосовується лише після рекомендації лікаря.

    Властивості:

    анальгетики, жарознижую.

    Дозування:

    Це ліки завжди слід сприймати точно так, як описано у листівці пацієнта, або відповідно до рекомендацій лікаря або фармацевта. У разі сумнівів, будь ласка, зв’яжіться з лікарем або фармацевтом.

    У дітей до 3 місяців препарат застосовується лише після рекомендації лікаря. Дозування слід визначати насамперед на основі маси тіла пацієнта.

    Рекомендована добова доза парацетамолу становить близько 60 мг/кг маси/добу, що поділяється на 4 до 6 доз на день, тобто 15 мг/кг маси тіла кожні 6 годин або 10 мг/кг маси тіла кожні 4 години.

    6 мл (повний пероральний шприц) пероральна суспензія становить 240 мг парацетамолу.

    Точну кількість препарату слід задати за допомогою 6 мл перорального шприца (з шкалою кожні 0,25 мл), прикріплених до упаковки. Промийте кілька разів до своєї розетки (наповнюючи його водою).

    Якщо після 2 днів використання не було покращення, або пацієнт відчуває себе гірше, зверніться до лікаря.

    Використання з іншими препаратами:

    Ви повинні розповісти своєму лікареві або фармацевту про всіх, хто зараз взяв або нещодавно. This is especially important in the case of:

    • other drugs containing paracetamol, such as, for example, drugs used to treat influenza
    • warfarin or acenocumarol (oral anticoagulants used to "thin" blood)
    • glycoprironium and propantelins (anticholinergic drugs that can reduce absorption of Парацетамол)
    • Оральні контрацептиви
    • фенітоїн, фенобарбітал, примідон та ламтрігін (препарати