Апап Екстра болезаспокійливе жарознижуюче 50 таб.


Код: 14097925883
829 грн
Ціна вказана з доставкою в Україну
Товар є в наявності
ЯК ЕКОНОМИТИ НА ДОСТАВКЕ?
Замовляйте велику кількість товарів у цього продавця
Інформація
  • Час доставки: 7-10 днів
  • Стан товару: новий
  • Доступна кількість: 78

Просматривая «Апап Екстра болезаспокійливе жарознижуюче 50 таб.» данный товар из каталога «Обезболивающее» вы можете быть уверены, что после оформления заказа, доставки в Украину, вы получите именно то, что заказывали, в оговоренные сроки и европейского качества.

Apap Extra

50 таблеток

Виробник

USP ZDROWIE SP. Z O.O.

Лікування болю, включаючи:

  • головний біль, у тому числі мігрень
  • м'язи
  • зубна
  • невралгія
  • менструальний біль
  • кістково-суглобовий біль
  • післяопераційний і посттравматичний
  • < /ul>

    Препарат знімає симптоми застуди та грипу, такі як: висока температура, біль у горлі, біль у м’язах та кістках.

Склад

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить діючу речовину: парацетамол 500 мг, кофеїн 65 мг.

Дозування

  • Дітям старше 12 років: 1- 2 таблетки кожні 4-6 годин (максимум 8 таблеток на добу).
  • Ліки не слід давати дітям до 12 років.

Попередження
  • дотримуватись 4-годинного інтервалу між дозами
  • не застосовувати дітям до 12 років
  • не вживати алкоголь під час прийому препарату
  • не поєднувати з іншими ліками, що містять парацетамол
  • зверніться до лікаря, якщо біль триває довше 10 днів, а лихоманка довше 3 днів

Відповідальна особа

USP ZDROWIE SP. Z O.O.

вул. Poleczki 35,

02-822 Warszawa

Перед застосуванням прочитайте інструкцію, яка містить показання, протипоказання, дані про побічні дії та дозування, а також інформацію щодо застосування лікарського засобу, або проконсультуйтеся з лікарем чи фармацевтом, оскільки будь-який неправильно використаний препарат становить загрозу для вашого життя чи здоров'я.

p>