Апап таблетки, вкриті оболонкою, 50 табл


Код: 13314159887
660 грн
Ціна вказана з доставкою в Україну
Товар є в наявності
ЯК ЕКОНОМИТИ НА ДОСТАВКЕ?
Замовляйте велику кількість товарів у цього продавця
Інформація
  • Час доставки: 7-10 днів
  • Стан товару: новий
  • Доступна кількість: 1

Просматривая «Апап таблетки, вкриті оболонкою, 50 табл», вы можете быть уверены, что данный товар из каталога «Обезболивающее» будет доставлен из Польши и проверен на целостность. В цене товара, указанной на сайте, учтена доставка из Польши. Внимание!!! Товары для Евросоюза, согласно законодательству стран Евросоюза, могут отличаться упаковкой или наполнением.

APAP 500 mg - це таблетки з болезаспокійливими та жарознижуючими властивостями, які відпускаються без рецепта. Кожна таблетка, вкрита оболонкою, містить 500 мг парацетамолу. Препарат продається в упаковках по 50 таблеток

Як швидко діє АПАР? Парацетамол, що входить до складу препарату, добре всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Максимальна концентрація в крові досягається приблизно через 0,5-2 години після прийому. Завдяки цьому препарат дозволяє зменшити біль за відносно короткий час.

Точний спосіб дії препарату до кінця не відомий. Знеболювальна дія парацетамолу, що міститься в APAP, подібна до нестероїдних анальгетиків, але на відміну від них парацетамол не має протизапальних властивостей. Вважається, що діюча речовина пригнічує синтез простагландинів в центральній нервовій системі і частково блокує больові подразники. Вплив APAP на лихоманку, ймовірно, включає вплив на центр регуляції температури, розташований у гіпоталамусі. В результаті розширюються периферичні судини, що посилює кровотік через шкіру, викликає потовиділення і втрату тепла.

Повний склад препарату

1 APAP таблетка містить парацетамолу 500 мг.

Допоміжні речовини: віск карнаубський, гіпромелоза, макрогол, повідон, крохмаль прежелатинізований, натрію кроскармелоза, кислота стеаринова.

Показання до застосування

Препарат рекомендований при болях різної причини та локалізації. Показання, перелічені в брошурі, включають:

  • головний біль, також напруги,
  • нервовий біль,
  • зубний біль,
  • м’язовий біль,
  • біль у кістках і суглобах,
  • біль у горлі,
  • лихоманка, пов’язана із застудою чи грипом,
  • менструальний біль .< /li>

Будь ласка, пам’ятайте, що таблетки APAP 500 мг призначені для дорослих і дітей старше 12 років.

Коли не можна застосовувати цей препарат

У деяких ситуаціях цей препарат не можна використовувати. Протипоказаннями до прийому таблеток Апап є:

  • підвищена чутливість пацієнта до парацетамолу або будь-якого іншого інгредієнта препарату;
  • тяжка печінкова недостатність (вище 9 балів за шкалою Чайлда та П’ю) ;
  • li>
  • тяжка ниркова недостатність;
  • вроджений дефіцит G-6-PD і метгемоглобінредуктази;
  • вік менше 12 років.
  • li>

Дозування препарату

Препарат застосовують одноразово при появі симптомів захворювання. При прийомі таблеток натщесерце знеболювальний і жарознижуючий ефект препарату досягається швидше. Точне дозування залежить від віку пацієнта.

Дозування для дорослих

Рекомендоване дозування APAP 500 мг для дорослих становить 1-2 таблетки, вкриті оболонкою, тобто. 500-1000 мг парацетамолу, при необхідності, 3 або 4 рази на день. Важливо робити перерву не менше 4 годин між прийомами. Максимальна добова доза препарату становить 8 таблеток, тобто 4 мг парацетамолу.

Дозування для дітей та підлітків старше 12 років

Пацієнти віком 12-18 слід приймати 1 таблетку, тобто 500 мг парацетамолу, 3 або 4 рази на день, якщо це необхідно. Між наступними дозами має бути мінімальний інтервал 4 години.

Примітки

Якщо біль триває більше 5 днів або лихоманка триває довше більше 3 днів, не приймайте препарат без консультації з лікарем. Якщо вам здається, що дія ліків надто сильна або надто слабка, вам також слід поговорити про це зі своїм лікарем.

Приймати більше ліків

Можливі побічні ефекти

Як і інші ліки, APAP 500 мг може викликати побічні ефекти. Це дуже рідко небезпечні для життя стани. Необхідно припинити прийом препарату та негайно звернутися до лікаря, якщо виникли:

  • анафілактичний шок – симптоми включають порушення свідомості, запаморочення, прискорене серцебиття, падіння артеріального тиску,
  • набряк ангіоневротичний набряк – його симптоми включають утруднене дихання та набряк обличчя, губ, язика та горла,
  • важкі шкірні реакції.

Рідко, в 1 до 10 10 000 людей, які приймали препарат, відчули:

  • реакції гіперчутливості, кропив'янку, еритему, висип,
  • проблеми травної системи: нудоту, блювання, розлади травлення.

Дуже рідко, менше ніж у 1 з 10 000 людей спостерігалося:

  • гостре ураження печінки - зазвичай через передозування,
  • бронхоспазм - у людей з підвищеною чутливістю до ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів,
  • зменшення кількості тромбоцитів (тромбоцитопенія),
  • пурпура pigmentosa,
  • li>
  • зменшення кількості гранулоцитів (агранулоцитоз).

Запобіжні заходи

Пацієнти з печінковою недостатністю, нирковою недостатністю недостатності або бронхіальній астмі слід проконсультуватися з лікарем перед початком лікування препаратом. У людей з печінковою недостатністю, а також тих, хто погано харчується або зловживає алкоголем, прийом препарату несе ризик пошкодження печінки.

Таблетки APAP 500 мг не можна застосовувати дітям до 12 років.

Препарат містить парацетамол. Під час прийому не можна вживати алкоголь, оскільки це підвищує ризик токсичного ураження печінки. Також не слід приймати інші ліки з парацетамолом.

Якщо ви перевищили рекомендовану дозу, вам слід якомога швидше звернутися до лікаря. Також необхідна консультація, якщо немає симптомів передозування, оскільки можливий розвиток небезпечного для життя ураження печінки.

Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами.

Взаємодія з інші препарати

Ні за яких обставин не можна застосовувати АПАР разом з іншими фармакологічними засобами, що містять парацетамол. Це несе ризик передозування діючої речовини. Ризик пошкодження печінки зростає, зокрема, якщо пацієнт одночасно приймає:

  • барбітурати,
  • дифлунісал,
  • сульфінпіразон,< /li>
  • ізоніазид,
  • рифампіцин,
  • протиепілептичні засоби,
  • препарати, що індукують мікросомальні ферменти печінки,
  • алкоголь. < /li>

    Пробенецид пригнічує зв’язування парацетамолу з глюкуроновою кислотою. Це спричиняє приблизно удвічі зниження кліренсу парацетамолу. Якщо ці препарати приймаються разом, слід застосовувати менші дози парацетамолу.

    Активатори ферментів, наприклад рифампіцин і окремі протиепілептичні засоби (карбамазепін, фенітоїн, фенобарбітал, примідон) посилюють метаболізм парацетамолу. Були окремі випадки несподіваної гепатотоксичності у людей, які застосовували препарати, що активують ферменти.

    Застосування препаратів, що прискорюють спорожнення шлунка, таких як метоклопрамід, скорочує час всмоктування та прискорює дію парацетамолу. У свою чергу, прийом препаратів, що затримують спорожнення шлунка, уповільнює всмоктування та затримує початок дії препарату.

    Колестирамін зменшує всмоктування парацетамолу. У разі комбінованої терапії не приймайте його протягом 1 години після прийому парацетамолу.

    Кофеїн посилює полегшення болю