Diclac Lipogel 10 мг/г, 50 г гель диклофенака болять
- Час доставки: 7-10 днів
- Стан товару: новий
- Доступна кількість: 493
Оплачивая «Диклак липогель 10 мг/г, 50 г гель диклофенак боль» данный товар из каталога «Остальные», вы можете получить дополнительную скидку 4%, если произведете 100% предоплату. Размер скидки вы можете увидеть сразу при оформлении заказа на сайте. Внимание!!! Скидка распространяется только при заказе через сайт.
Обов'язкова аптека рекомендує:
diclac lipogel 10 мг/г, 50 г гелю
локальні показання; - Запалення, біль і пострауматичний набряк кінцівок, такі як скручування, синці та перевантаження, - біль у периферичних суглобах та спинномозкових суглобах, - запалення м'яких тканин, - обмежена і легка форма артриту. антизапальна. Diclofenacum
Склад
Діяльною речовиною препарату є натрію диклофенак. 1 г гелю містить 10 мг диклофенаку натрію. Інші інгредієнти: RRR-29-Tocopherol, Carbomer 980 NF, Decil of Olein, 2-оксилододакеанол, лецитин, гідроксид амонію, Disodium Edecinate, ароматна олія "Vert de Creme", ізопропіловий спирт, очищена вода. >
дозування
Цей препарат завжди повинен бути Використовуйте точно так, як описано у листівці пацієнта або відповідно до рекомендацій лікаря або фармацевта. У випадку сумнівів, будь ласка, зверніться до лікаря або фармацевта. Уражена область: від 2 г до 4 г гель (кількість, що відповідає розміру від плодів вишні до волоського горіха) достатньо для лікування площі шкіри приблизно від 400 см2 до 800 см2. Після нанесення руки, якщо вони не є обробленим місцем. Розміщення препарату Diclac Lipogel може бути покрите пов’язкою, але не слід використовувати пов’язки, що не містять повітря (так -цільні одяги Добре). Синки) та Запалення сухожилля; Лікар рекомендує по -різному. Препарат
Якщо ви використовуєте надмірну кількість ліпогелю Diclac або випадково ковтаючи гель, будь ласка, зв’яжіться зі мною негайно Лікар із застосуванням цього ліки, будь ласка, зв'яжіться з лікарем або фармацевтом. Diclac Lipogel
Якщо у пацієнта алергічний (гіперчутливість) до Діклофенака або будь -якого з інших інгредієнтів цього препарату (перерахований у пункті 6). Симптоми гіперчутливості до препарату можуть бути: трубопроводами або задишкою (астма), шкірною висипкою з пухирі або кропив’янкою, набряком обличчя, носалітом (нежить (наприклад Ацетилсаліциловий, ібупрофен або інші препарати, які використовуються для лікування суглобів та м’язів. P> у дітей до 14 років.