Метафен Декскетопрофен, 25 мг, 20 таблеток, вкритих оболонкою, Polpharma


Код: 14545743366
513 грн
Ціна вказана з доставкою в Україну
Товар є в наявності
ЯК ЕКОНОМИТИ НА ДОСТАВКЕ?
Замовляйте велику кількість товарів у цього продавця
Інформація
  • Час доставки: 7-10 днів
  • Стан товару: новий
  • Доступна кількість: 995

Просматривая «Метафен Декскетопрофен, 25 мг, 20 таблеток, вкритих оболонкою, Polpharma» данный товар из каталога «Обезболивающее», вы можете получить дополнительную скидку 4%, если произведете 100% предоплату. Размер скидки вы можете увидеть сразу при оформлении заказа на сайте. Внимание!!! Скидка распространяется только при заказе через сайт.

Метафен Декскетопрофен - 20 табл.

РАСЛИН. PHARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

ОПИС. біль, дисменорея, зубний біль

СКЛАД

  • Діюча речовина — декскетопрофен (у формі декскетопрофену з трометамолом) Кожна таблетка, вкрита оболонкою, містить 25 мг декскетопрофену.
  • Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, натрію карбоксиметилкрохмаль (тип А), гліцерину дистеарат, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), макрогол/ПЕГ 400.

ДОЗУВАННЯ

Метафен Препарат Декскетопрофен у таблетках призначений лише для короткочасного застосування, і лікування повинно обмежуватися періодом, коли виникають симптоми.

  • Дорослі
  • Доза Метафен декскетопрофену залежить від типу, тяжкості, тяжкості та тривалості болю пацієнта, зазвичай становить половину таблетки (12,5 мг) кожні 4 - 6 годин або 1 таблетку (25 мг) кожні 8 годин . Однак не більше 3 таблеток на день (75 мг).Людям похилого віку або із захворюваннями нирок або печінки рекомендується починати лікування з нижчої загальної добової дози, що відповідає не більше 2 таблеток, вкритих оболонкою (50 мг). Якщо препарат Метафен Декскетопрофен добре переноситься літніми людьми, цю початкову дозу можна потім збільшити до дози, рекомендованої для загальної популяції (75 мг).У разі гострого болю, коли потрібне швидше полегшення, рекомендується приймати таблетки натще (принаймні за 30 хвилин до їди), що сприятиме швидшому всмоктуванню препарату (див. розділ 2 інструкції «Метафен Декскетопрофен з їжею та напоями»).

    ПРОТИПОКАЗАННЯ

    • Якщо у вас алергія на декскетопрофен або будь-які інші інгредієнти цього препарату (перераховані в розділі 6);
    • Якщо у вас алергія на ацетилсаліцилову кислоту або інші нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП);
    • Якщо у вас астма або у вас були напади астми в минулому гострий алергічний риніт (короткий період запалення слизової оболонки носа), носові поліпи (шишки всередині ніс, спричинений алергією), кропив’янка (везикулярний висип), ангіоневротичний набряк (набряк обличчя, очей, губ, язика або респіраторний дистрес-синдром) або свистяче дихання після прийому ацетилсаліцилової кислоти чи іншого НПЗЗ;
    • Якщо ви у вас в анамнезі були реакції гіперчутливості до сонячного світла: фотоалергічні реакції або фототоксичні реакції (особливо у вигляді почервоніння та/або утворення пухирів на відкритій шкірі під сонячним світлом) під час прийому кетопрофену (нестероїдного протизапального препарату) або фібратів (ліків, що використовуються для зниження рівня жирів у крові); ;
    • Якщо у вас є хронічні розлади травлення (напр. розлад травлення, печія);

    Відповідальна особа. Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.