ПАРАЦЕТАМОЛ ХАСКО, 125 мг, 10 супозиторіїв, Hasco-Lek


Код: 14678519529
367 грн
Ціна вказана з доставкою в Україну
Товар є в наявності
ЯК ЕКОНОМИТИ НА ДОСТАВКЕ?
Замовляйте велику кількість товарів у цього продавця
Інформація
  • Час доставки: 7-10 днів
  • Стан товару: новий
  • Доступна кількість: 1000

Просматривая «ПАРАЦЕТАМОЛ ХАСКО, 125 мг, 10 супозиторіїв, Hasco-Lek» данное изделие из «Обезболивающее» вы можете быть уверены, что после оформления заказа, доставки в Украину, вы получите именно то, что заказывали, в оговоренные сроки и европейского качества.

ПАРАЦЕТАМОЛ Хаско 125 мг, біль, температура, застуда, 10 супозиторіїв

Безрецептурний (OTC) препарат.

Парацетамол HASCO є препаратом з знеболювальними та жарознижуючими властивостями.

Тривалість знеболюючий ефект b> становить 4-6 годин.

Жарознижувальний ефект триває 6-8 годин.

Показання:

Показаннями до застосування препарату є болі різного походження та гарячкові стани.

Склад:

1 супозиторій містить: діюча речовина: парацетамол 125 мг.

Допоміжна речовина: твердий жир (Witepsol S58).

Дозування:

Завжди використовуйте цей препарат точно так, як описано в інструкції для пацієнта або згідно з рекомендаціями лікаря чи фармацевта.

Супозиторії HASCO Парацетамол застосовують ректально.

Разові дози:

  • 3 місяці-1 рік - 80 мг
  • 2-3 роки - 125 мг
  • 4-6 років - 125-250 мг< /li>
  • 7-8 років - 250 мг
  • 9-10 років - 250 мг до 500 мг
  • 11-12 років - 500 мг
  • За необхідності За необхідності дозу можна повторювати кожні 4 години, але не частіше 4 разів на добу. Дітям без консультації лікаря не застосовувати препарат довше 3 днів. У дітей віком до 2 років препарат застосовувати тільки за призначенням лікаря. Якщо вам здається, що дія парацетамолу HASCO занадто сильна або слабка, зверніться до лікаря.

    Для дорослих доза становить 500 мг одноразово. Максимальна добова доза парацетамолу для дорослих при короткочасному лікуванні становить 4,0 г, а при тривалому лікуванні – 2,6 г. Без рекомендації лікаря не застосовувати його довше 10 днів.

    В дітям доза визначається відповідно до ваги дитини (в середньому від 10 до 15 мг/кг маси тіла одноразово) або відповідно до вікової таблиці, наведеної нижче.

    MAH:

    HASCO- LEK

    Протипоказання:

    Не використовуйте Paracetamol HASCO, якщо у вас: підвищена чутливість до парацетамолу, важка печінкова недостатність або вірусний гепатит, алкоголізм, важка ниркова недостатність.

    Дії Побічні ефекти:

    У терапевтичних дозах парацетамол відносно нетоксичний. З боку крові та лімфатичної системи дуже рідко (< 1/10 000): агранулоцитоз, тромбоцитопенія, анемія. Респіраторні розлади рідко (>1/10 000 до <1/1000): набряк гортані. З боку нирок та сечовивідних шляхів дуже рідко: ниркова коліка, ниркова недостатність, порушення функції нирок, піурія. Порушення з боку імунної системи рідко: ангіоневротичний набряк, анафілактичні реакції (включаючи: падіння артеріального тиску, бронхоспазм, кропив’янка). дуже рідко: алергія Гепатобіліарні розлади дуже рідко: гепатит.

    Попередження та застереження:

    Не використовувати без рекомендації лікаря: як знеболюючий засіб довше ніж 10 днів у дорослих і 3 дні у дітей, при ангіні більше 2 днів, при рецидивах або високій температурі більше 3 днів. Під час прийому парацетамолу не можна вживати алкогольні напої; не застосовувати препарат людям, які страждають алкогольною залежністю. З обережністю застосовувати пацієнтам з порушеннями функції печінки або нирок. Існує особливий ризик ураження печінки у людей, які голодують. Пацієнти з астмою, які мають алергію на саліцилову кислоту, можуть мати алергію на парацетамол. Вам слід проконсультуватися з лікарем, навіть якщо наведені вище застереження стосуються минулих ситуацій. Зберігати при кімнатній температурі. Берегти від світла та вологи. Зберігати в недоступному для маленьких дітей місці.

    Перед використанням прочитайте інструкцію із застосування.