ПАРАЦЕТАМОЛ ХАСКО, 500 мг, 30 таблеток, Hasco-Lek


Код: 14678543068
431 грн
Ціна вказана з доставкою в Україну
Товар є в наявності
ЯК ЕКОНОМИТИ НА ДОСТАВКЕ?
Замовляйте велику кількість товарів у цього продавця
Інформація
  • Час доставки: 7-10 днів
  • Стан товару: новий
  • Доступна кількість: 978

Оплачивая «ПАРАЦЕТАМОЛ ХАСКО, 500 мг, 30 таблеток, Hasco-Lek» данное изделие из «Обезболивающее» вы можете быть уверены, что после оформления заказа, доставки в Украину, вы получите именно то, что заказывали, в оговоренные сроки и европейского качества.

ПАРАЦЕТАМОЛ ХАСКО 500МГ 30 ТАБЛЕТОК

ТИП РЕЄСТРАЦІЇ:ЛІК

ВИРОБНИК: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUCTTU PHARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

АДРЕСА ВИРОБНИК: вул. Żmigrodzka 242 E,51-131 Wrocław

КІЛЬКІСТЬ:30 таблеток

ОПИС:

Парацетамол Хаско – знеболюючий та жарознижувальний препарат.

ПОКАЗАННЯ:

Парацетамол Хаско призначають за такими показаннями: головний біль, біль у горлі, мігрень, зубний біль, біль у горлі, біль у горлі, біль у горлі, біль у зубах, біль у горлі, біль у горлі, біль у зубах, біль у зубах, біль у горлі, біль у горлі, біль у горлі, біль у зубах, біль у зубах, біль у горлі, біль у горлі, біль у зубах, біль у зубах. біль у кістках, суглобах і м’язах; дисменорея (внаслідок знеболюючого ефекту); при застуді та грипоподібних станах (через жарознижувальну дію).

ДОЗА:

Парацетамол Хаско застосовують перорально.

Дорослим і дітям старше 12 років по 2 таблетки, при необхідності до 4 разів на добу, не частіше ніж кожні 4 години. Не перевищувати максимальну дозу 8 таблеток на добу.

Дітям 6 - 12 років: по 0,5 - 1 таблетці, при необхідності до 4 разів на добу. Не приймайте ліки частіше ніж кожні 4 години. Не перевищуйте максимальну дозу 4 таблетки на день.

Не використовуйте ліки регулярно довше 3 днів без консультації з лікарем.

СПОСІБ ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати в недоступному для дітей місці. Не використовуйте Парацетамол Хаско після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

СКЛАД:

Діюча речовина - парацетамол. 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг.

Крім того, препарат містить: желатинізований кукурудзяний крохмаль, повідон (К-30), калію сорбат, магнію стеарат та оболонку таблетки (Opadry II 57U18539 White): гіпромелозу, діоксид титану, полідекстроза, тальк, мальтодекстрин, тригліцериди середньоланцюгових насичених жирних кислот.

МОЖЛИВІ ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ:

Як і будь-який лікарський засіб, Парацетамол Хаско може викликають побічні ефекти, хоча не кожен їх відчуває. Рідко (менш ніж у 1 з 1000 осіб): шкірні алергічні реакції: кропив’янка, еритема, дерматит.

Дуже рідко (менш ніж у 1 з 10 000 осіб): зниження кількості тромбоцитів (тромбоцитопенія), зниження кількості лейкоцитів (лейкопенія, агранулоцитоз), нудота, блювання, діарея.

Застосування препарату протягом тривалого часу або передозування може спричинити ураження печінки та нирок та метгемоглобінемію з симптомами ціанозу ( сіро-блакитне забарвлення шкірних покривів).

Перед застосуванням ознайомтесь із вмістом листка-вкладиша, що містить показання, протипоказання, дані про побічні дії та дозування, а також інформацію щодо застосування. лікарського засобу, або проконсультуйтеся з лікарем чи фармацевтом, оскільки будь-який лікарський засіб, використаний неправильно, становить загрозу для вашого життя чи здоров’я.

Відповідальна особа

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUCTTU PHARMACEUTYCZNE HASCO-LEK S.A.

Żmigrodzka 242 E

51-131 Wrocław